Styropian do całego województwa małopolskiego dostarczamy bezpłatnie już od 80 paczek!

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów do ociepleń poniższych marek:

styropian knauf hurtownia śląsk małopolska pisarzowice bielsko biała żywiec andrychów oświęcim kęty czechowice tychy pszczyna
styropian paneltech
styropian polstyr bielsko śląsk łódzkie małopolskie nowy sącz tarnów hurtownia
Kreisel hurtownia tynki kleje bielsko pisarzowice czechowice kęty andrychów
kleje tynki

Hurtownia styropianu Małopolska, styropian Małopolskie. Wełna mineralna do poddaszy, wełna skalna.

Po ofertę na styropian skontaktuj się z nami pod numerem 33 307 07 45 lub mailowo poczta@hurtowniastyropianu.com. W menu u góry strony, w zakładce materiały do ociepleń –> styropian przeczytasz więcej na temat doboru styropianu.

Punkt sprzedaży – hurtownia styropianu i materiałów budowlanych H-TECH Pisarzowice
Hurtownia materiałów budowlanych H-TECH zlokalizowana jest na Śląsku, 43-332 Pisarzowice obok Kęt i Bielska-Białej, niedaleko Oświęcimia. W punkcie handlowym dostępny jest duży wybór materiałów do ociepleń, materiałów budowlanych, instalacyjnych, ponadto kanalizacyjnych. Mamy najlepsze ceny na wyłazy, schody i okna dachowe Fakro, Velux, podsufitka PCV Bryza,  rynny Bryza, rury kanalizacyjne PCV, także drenarskie. Oprócz tego styropian fundamentowy, folie kubełkową (bąbelkową) do fundamentów. Więcej informacji i produktów znajdziesz w górnej zakładce

Dostarczamy wszystkie produkty niezbędne do wykonania docieplenia budynków na terenie całego woj. Małopolskiego.
Tynki, kleje, akcesoria
Firma H-TECH jest oficjalnym dystrybutorem żywieckiego producenta chemii budowlanej Mitech. Wykonując elewację w systemie Mitech udzielana jest gwarancja na okres 5 lat. W ofercie jest tynk akrylowy, tynk silikonowy tzw samoczyszczący, klej do styropianu grafitowego i białego. Klej do zatapiania siatki, siatka elewacyjna AKE, grunty akrylowe i silikonowe. Oprócz tego w sprzedaży mamy też powyższe produkty firm Atlas, Ceresit, Arsanit. Jednak pomimo nieco wyższej ceny zalecamy zakup produktów Mitech. Elewacja jest inwestycją wieloletnią, dlatego warto postawić na wysoką jakość.
styropian fasadowy (elewacyjny)
Paneltech Pro Lambda 032 to styropian grafitowy, który Klienci najchętniej wybierają w Małopolsce i na Śląsku. Płyty EPS szare Pro Lambda spełniają parametry wymagane do uzyskania dotacji z programu czyste powietrze. Podobnie jest w przypadku styropianów szarych Arsanit Thermo Fasada 033, 032, 031 i Swisspor Lambda Plus Fasada 032 i Swisspor Lambda White Fasada 031. Styropian do ociepleń budynków w wersji białej polecamy Paneltech Fasada Super 038, nieco tańszy Fasada Standard 040 i styropian premium: Arbet Fasada FS15.
Styropian podłogowy EPS – pod wylewki, posadzki
Często przez Klientów poszukiwany jest styropian podłogowy pod wylewki o twardości 100kPa oznaczany jako EPS100. To styropian wytrzymujący obciążenie 3000kg na metr kwadratowy, sprzedawany pod nazwą handlową na przykład Paneltech Dach / Podłoga Super 036, lub Arsanit Thermo Dach Podłoga EPS100. W budynkach jednorodzinnych pod wylewki można stosować także styropian EPS80, gdyż w pełni spełni swoje zadanie, a jego cena styropianu EPS80 jest o około 20zł niższa od EPS100. Ponadto oferujemy styropian podłogowy grafitowy EPS80 i EPS100 pod ogrzewanie podłogowe.

Można u nas kupić także płyty styropianowe EPS fasada i podłoga firm Knauf, Polstyr, Paneltech.
Styrodur XPS, EPS fundamentowy
W sprzedaży mamy styrodur XPS firmy Finnfoam oraz styropian EPS do fundamentów Paneltech Terra Auqa Eko.  EPS Arsanit Thermo Aqua.
Wełna mineralna Climowool
Wełna mineralna do ocieplenia poddaszy Climowool szklana. Dostępna jest w trzech lambdach 033 035 i 039 i grubościach 50, 100, 150, 180, 200mm. Ponadto Wełna szklana do poddaszy Climowool występuje w płytach o grubości 50, 75, 100mm.

Oferujemy także wełna skalna fasadowa Rockwool Frontrock, oraz półtwarda wełna Petralana. Wysyłki Petralany możliwe są do całej Polski w ilości powyżej 3 palet.
Dostawy, magazyny – punkty odbioru
Dostawy wełna mineralna, wełna elewacyjna. Wełna skalna realizujemy prawie w całej Małopolsce w ilościach powyżej 24 rolek/paczek. Jednak możliwy jest odbiór osobisty w magazynie w Pisarzowicach k. Kęt, Krakowie i Tarnowie (zależnie od dostępności) 

Po spełnieniu warunków minimum logistycznego możliwa jest bezpłatna dostawa materiałów do docieplenia domu. Poddasza, stropodachu, fundamentów w dowolne miejsce województwa Małopolskiego.

hurtownia styropianu Małopolska obsługuje poniższe miasta i ich okolice:

Andrychów, Alwernia, Biecz, Bochnia, Brzesko, Brzeszcze. Chełmek. Chrzanów, Czchów, Dąbrowa Tarnowska, Dobczyce, Grybów. Kalwaria Zebrzydowska, Kęty, ponadto Koszyce, Kraków, Krynica Zdrój, Szczawnica, Krzeszowice, Libiąż, ponadto Limanowa. Maków Podhalański, Miechów. Mszana Dolna, Muszyna, Myślenice, Nowy Targ, Niepołomice, ponadto Nowy Sącz, Nowy Wiśnicz. Olkusz, Oświęcim, Piwniczna Zdrój, Proszowice, jednak Rabka Zdrój, Ryglice, Skała, Skawina, Słomniki, Stary Sącz, Sucha Beskidzka. Sułkowice, Szczucin, Świątniki Górne, Tarnów, ponadto Trzebinia, Tuchów. Wadowice, Wieliczka, Wojnicz, Wolbrom. Zakliczyn, Zakopane, Zator.

hurtownia styropianu śląsk małopolska Bielsko Wadowice Oświęcim Andrychów Żywiec Katowice Kraków
Scroll to Top