Styropian do miast Tychy, Pszczyna i okolicy dostarczamy bezpłatnie już od 80 paczek!

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów do ociepleń poniższych marek:

styropian knauf hurtownia śląsk małopolska pisarzowice bielsko biała żywiec andrychów oświęcim kęty czechowice tychy pszczyna
styropian paneltech
styropian polstyr bielsko śląsk łódzkie małopolskie nowy sącz tarnów hurtownia
Kreisel hurtownia tynki kleje bielsko pisarzowice czechowice kęty andrychów
kleje tynki

Hurtownia styropianu Tychy, hurtownia styropianu Pszczyna- firma H-TECH z Pisarzowic obok Bielska-Białej dostarcza do Tychów wszystkie materiały do ocieplenia budynku.

Styropian Tychy – bezpłatne dostawy możliwe już od 70-80 paczek dla styropianu Paneltech i Arbet, oraz 90 paczek dla Knauf.

Hurtownia styropianu Tychy – najlepiej sprzedający się na Śląsku styropian grafitowy elewacyjny ( fasadowy )to Paneltech PRO LAMBDA 032, jednak na popularności zyskuje KNAUF ETIXX 031 – styropian grafitowy produkowany w formach, płyty o wymiarach 60x120cm.

Styropian podłoga – podłogowy twardy pod wylewki, posadzki – EPS100 i EPS80 biały lub szary od Paneltech. Styropapa na EPS100 laminowana jednostronnie lub dwustronnie.

Klej do styropianu, klej do siatki, tynk silikonowy i akrylowy szczególnie polecamy z firmy Mitech, której jesteśmy dystrybutorem. Są to materiały nieco droższe od popularnych marek, ale charakteryzują się bardzo wysoką jakością i trwałością, co ważne jest przy elewacji – robi się ją na lata! Ponadto w ofercie mamy kleje i tynki KREISEL. Atlas, Ceresit, Arsanit, Alpol. Tynk elewacyjny na styropian lub na wełnę możesz zamówić u nas w wybranych przez siebie kolorach z palety kilkuset barw. Zapraszamy do hurtowni styropianu i materiałów ociepleniowych H-TECH.

Wełna mineralna Tychy – Dostępna jest wełna szklana do poddaszy Climowool, oraz elewacyjna RockWool. Możliwy jest odbiór na składzie w Pisarzowicach, lub dostawa na budowę. Do Miast Pszczyna. Tychy i okolic dowozimy ilości powyżej 24 rolek. Zachęcamy do zakupu kompletu materiałów do ocieplenia poddasza i jego wykończenia – wełna, profile stalowe CD i UD, płyty GK, folie, akcesoria.

Dostawa możliwa jest w praktycznie każde miejsce rejonu Tyskiego i Pszczyńskiego :

miasto Tychy, Goczałkowice, Pszczyna, Piasek, Kobiór, Wyry, Gostyń, Laziska Górne. Kryry. Suszec, Kobielice, Czarków, Łąka, Jankowice, Studzienice, Lędziny, Bojszowy, Bieruń, Wola. Miedźna, Imielin, Chełm Śląski, Kopciowice. Hurtownia styropianu Tychy, Katowice, Bielsko-Biała.

hurtownia styropianu śląsk małopolska Bielsko Wadowice Oświęcim Andrychów Żywiec Katowice Kraków
Scroll to Top