Styropian na Śląsk dostarczamy bezpłatnie już od 80 paczek!

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów do ociepleń poniższych marek:

styropian knauf hurtownia śląsk małopolska pisarzowice bielsko biała żywiec andrychów oświęcim kęty czechowice tychy pszczyna
styropian paneltech
styropian polstyr bielsko śląsk łódzkie małopolskie nowy sącz tarnów hurtownia
Kreisel hurtownia tynki kleje bielsko pisarzowice czechowice kęty andrychów
kleje tynki

H-TECH Hurtownia styropianu

Hurtownia H-TECH zlokalizowana jest na Śląsku, 43-332 Pisarzowice obok Bielska-Białej. W punkcie handlowym prowadzimy szeroki asortyment: materiały do ociepleń, materiały budowlane, instalacyjne, kanalizacyjne. Ponadto mamy najlepsze ceny na okna dachowe Fakro, Wyłazy dachowe, okna Velux, rynny dachowe PCV Bryza, podsufitka PCV Bryza, rury kanalizacyjne PCV, styropian fundamentowy, folia kubełkowa. Więcej informacji i produktów znajdziesz w zakładce Oferta.

Dostarczamy wszystkie produkty niezbędne do wykonania ocieplenia ( docieplenia ) budynków na terenie całego woj. Śląskiego. Styropian grafitowy i biały fasadowy (elewacyjny) podłogowy (pod wylewkę) Paneltech, Knauf, Polstyr, EPS, XPS styrodur, klej do styropianu i siatki, siatka, tynk akrylowy, silikonowy, grunt.

Styropian Fasadowy

Najlepiej sprzedający się polistyren fasadowy EPS na terenie woj. Śląskiego to styropian grafitowy Paneltech Pro Lambda 032. Kolejny dobrze sprzedający się styropian szary to KNAUF Expert Fasada032, jednak coraz bardziej rynek zdobywa Knauf ETIXX 031 – płyta z fomy 60x120cm. To nowoczesny styropian grafitowy, którego każda płyta jest produkowana osobno, w formie. Polecamy także biały styropian do ociepleń budynków Paneltech Fasada Super 038. Ponadto świetnym produktem jest biały eps Knauf 3w1 Fasada 038, którego waga nie spada poniżej 13,50kg/m³. Jednak cena jest widocznie wyższa od większości podobnych płyt EPS ze względu na to, że jest to styropian elewacyjny klasy premium. Płyty EPS szare spełniają warunki programu dotacji czyste powietrze.

Styropian podłogowy

Najczęściej poszukiwanym przez Klientów styropianem jest podłogowy twardy EPS100 pod posadzki. Ma on wytrzymałość na ściskanie 3000kg/m². Innym wartym uwagi,  rozwiązaniem jest Paneltech dach/podłoga Standard EPS80 o odporności na ściskanie 2400kg/m². Cena EPS80 jest niższa, przy czym wszystkie wymogi, są spełnione. Styropian pod ogrzewanie podłogowe – najlepiej sprawdzą się wyżej opisane EPS80 i EPS100 Paneltech, Knauf, Polstyr.

Styropian fundamentowy

Do ocieplenia ścian fundamentów polecamy styropian fundamentowy Paneltech Terra Aqua EKO 035 lub styrodur XPS Finnfoam i Synthos Prime S. Styrodur XPS występuje w grubościach od 20 do 150mm. Płyty EPS i XPS można stosować także przy ocieplaniu wilgotnych pomieszczeń takich jak piwnice, garaże, dachy.

Tynki, kleje

Jesteśmy dystrybutorem chemii budowlanej firmy Mitech z Żywca. Ten śląski producent zaistniał i zakorzenił się na rynku dociepleń budynków dzięki postawieniu na wysoką jakość swoich produktów.  Są to: tynk akrylowy, tynk silikonowy, klej do styropianu białego, klej do styropianu grafitowego, klej do siatki wzmocniony mikrowłóknami, grunty, systemowa siatka AKE. Ponadto w ofercie mamy te produkty także z firmy Atlas, Ceresit, Arsanit. Jednak zawsze swoim Klientom polecamy Mitech ze względu na jakość i pięcioletnią gwarancję na ten system ociepleń. Pomimo nieznacznej różnicy ceny w stosunku do pozostałych producentów, warto postawić na jakość, gdyż elewacja to inwestycja na długie lata.

Dostawy, odbiór

Po spełnieniu warunków minimum logistycznego możliwa jest bezpłatna dostawa materiałów do docieplenia domu, poddasza, stropodachu, fundamentów w dowolne miejsce województwa Śląskiego – prosto od producenta. Jednak można też ustalić dostawę z hurtowni budowlanej w Pisarzowicach, gdzie możliwy jest odbiór towaru. Ponadto jest możliwość osobistego odbioru towaru w fabryce Paneltech w Chorzowie.

obsługujemy poniższe miasta i ich okolice hurtownia styropianu Śląsk :

Katowice, Tychy, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik. Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój. Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin. Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Wodzisław Śląski, Mikołów. Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Myszków, Żywiec. Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska górne, Rydułtowy, Zawiercie. Czeladź, Skoczów, Orzesze, Bieruń, Radlin, Lędziny. Ustroń, Wisła, Szczyrk,. Hurtownia styropianu Śląsk, styropian Śląskie. Producent styropianu, ceny. Plus wełna elewacyjna skalna fasadowa i wełna mineralna do poddaszy. Paneltech, Polstyr, Knauf.

 

hurtownia styropianu śląsk małopolska Bielsko Wadowice Oświęcim Andrychów Żywiec Katowice Kraków
Scroll to Top