hurtownia styropianu śląsk małopolska Bielsko Wadowice Oświęcim Andrychów Żywiec Katowice Kraków

Styropian Ceresit - najwyższa jakość ocieplenia

Styropian Ceresit jest produktem EPS, który ma fenomenalne opinie wśród swoich odbiorców. Produkowany jest w Polsce, w pięciu fabrykach należących do firmy Arbet – producenta kojarzonego ze ścisłą czołówką wytwórców EPS o najlepszych parametrach.

Płyty styropianowe dostępne są w wymiarach 50x100cm o zadanej przez Klienta grubości w zakresie 1-30cm. Ponadto, płyty o grubości powyżej 5cm można zamówić także z krawędziami frezowanymi. Flagowym produktem matki jest biały styropian fasadowy o oznaczeniu CT315. Jest to styropian, którego metr sześcienny waży aż 15 kilogramów, co jest porównywalne ze standardowymi styropianami podłogowymi. Co to oznacza? Że CT315 jest wyjątkowo solidnym i twardym produktem, posiadającym oznaczenie EPS70, co dopuszcza go do zastosowania pod średnio obciążonymi posadzkami.

Kolejny styropian, na który warto zwrócić uwagę to EPS FASADA GRAFIT 031. Oprócz niskiego współczynnika przewodzenia ciepła, który wpływa na dobrą izolacyjność styropianu, ma inną ważną cechę. Jego powierzchnia jest ryflowana. Oznacza to, że na jego powierzchni są kilkumilimetrowe rowki, które zwiększają powierzchnię klejenia. Eliminuje to konieczność używania tarnika przy klejeniu płyt, oraz przed zacieraniem siatki.

 

Gama styropianu Ceresit obejmuje płyty o lambdach:

0,045; 0,042; 0,040; 0,038; 033; 0,031

 

Zaufaj sprawdzonym opiniom – skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie dopasowany cennik materiałów do elewacji. 

Dostawy styropianu CERESIT możliwe są w większość miejsc Polski – minimalne zamówienie to około 100 paczek

Scroll to Top