Rury PCV kanalizacyjne, przepustowe, drenażowe

Rury PCV kanalizacja – odwodnienia – drenaż – przepusty – rynny – studzienki
Hurtownia budowlana H-TECH Pisarzowice (w pobliżu Bielsko-Biała, Kęty, Andrychów, Wadowice, Czechowice-Dziedzice) posiada w ofercie szeroką gamę rur i kształtek PCV.
 Nasi główni dostawcy to Plastimex, PipeLife, oraz Wiplast.
W naszym magazynie w Pisarzowicach obok Bielska-Białej i Kęt znajdą Państwo rury PCV pomarańczowe, szczególnie polecane do:
-odprowadzenia wody deszczowej (kanalizacja deszczowa, drenaż);
-kanalizacji ściekowej – przyłącza do sieci kanalizacyjnej
-kanalizacji wewnątrz fundamentów.
Dostępne średnice rur PCV to 110, 160,200,250mm – większe sprowadzamy pod zamówienie. Najbardziej popularne średnice (110,160mm) i długości (od 0,5 do 3,0m) mamy zawsze w kilku wariantach grubości ścianki i oznaczeniu wytrzymałości – SN2, SN4, SN8. 
Rury do kanalizacji wewnętrznej (szare) Znajdą Państwo w średnicach 32,40,50,75,110mm w długościach 0d 31,5cm do 300cm.
Ponadto na składzie mamy dwuścienne rury przejazdowe na mostki, zjazdy z dróg do posesji, zasyp rowów melioracyjnych (rury przepustowe – przepusty). Rury dwuścienne zjazdowe występują w średnicach 160, 200, 250, 300, 400,500,600,800mm i długościach 3m i 6m.
Oprócz rur oferujemy wszelkie akcesoria kanalizacyjne i deszczowe, tj kształtki (kolana trójniki mufy itp.) oraz rury korugowane na studzienki, pokrywy, kinety zbiorcze i przelotowe oraz wiele innych. 

Ponadto Rury do wody PE niebieskie o ściance 3,7mm do przyłączy do sieci wodociągowej, rury i kształki PPRC, miedź, mosiądz, PE.

Mamy najlepsze ceny rur PCV kanalizacyjnych i akcesoriów w okolicy! Towar dostarczamy w rejonie: Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Żywiec, Pisarzowice, Wilamowice, Bestwina, Brzeszcze, Oświęcim, Kęty, Czaniec, Andrychów, Wadowice. 

 

Scroll to Top