Styropian do miasta Racibórz i okolicy dostarczamy bezpłatnie już od 80 paczek!

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów do ociepleń poniższych marek:

styropian knauf hurtownia śląsk małopolska pisarzowice bielsko biała żywiec andrychów oświęcim kęty czechowice tychy pszczyna
styropian paneltech
styropian polstyr bielsko śląsk łódzkie małopolskie nowy sącz tarnów hurtownia
Kreisel hurtownia tynki kleje bielsko pisarzowice czechowice kęty andrychów
kleje tynki

Hurtownia styropianu Racibórz, styropian Racibórz. Hurtownia styropianu grafitowego i białego. Swisspor, Paneltech, Austrotherm, Arsanit, Arbet. Styropian producent ceny. Wełna mineralna, wełna skalna elewacyjna.

Po ofertę na styropian skontaktuj się z nami pod numerem 33 307 07 45 lub mailowo poczta@hurtowniastyropianu.com. W menu u góry strony, w zakładce materiały do ociepleń –> styropian przeczytasz więcej na temat doboru styropianu.
H-TECH materiały budowlane z siedzibą w Pisarzowicach obok Bielska-Białej zapewnia kompleksowe zaopatrzenie inwestycji związanych z dociepleniami budynków z bezpłatną dostawą do Raciborza i okolic. Sprawdź <a href=”https://hurtowniastyropianu.com/styropian-zamowienia-ceny-dostawy/”>tutaj</a> warunki bezpłatnych dostaw.  Do współpracy zapraszamy firmy wykonujące docieplenia budynków Racibórz i Klientów indywidualnych. 
Styropian grafitowy i biały fasadowy
Najlepiej sprzedający się styropian grafitowy elewacyjny na Śląsku to Paneltech Pro Lambda 032, oraz szary styropian Swisspor Lambda Plus Fasada 032. Jednak coraz częściej Klienci decydują się na zakup styropianu trzeciej generacji jakim jest Swisspor Lambda White Fasada 031. Oblicz zapotrzebowanie <a href=”https://hurtowniastyropianu.com/normy-pakowania/”>styropianu</a>.
Styropian podłoga EPS100 I EPS80
Najbardziej uniwersalny styropian twardy podłogowy to Paneltech Dach/ Podłoga Standard EPS80 o odporności na nacisk wynoszącej 2400kg/m². Chętnie wybierany jest także Dach Podłoga Super EPS100 o wytrzymałości 3000kg/m². Dostępny jest także szary styropian pod posadzki EPS80 Paneltech o współczynniku lambda 031. Ponadto Swisspor w swej ofercie ma styropian podłogowy grafitowy EPS100.
Styropian fundamentowy i styrodur XPS
Styropian fundamentowy do ocieplenia ścian fundamentów i pomieszczeń wilgotnych Paneltech Terra Aqua EKO o bardzo niskiej nasiąkliwości i lambdzie 0,035. Dostępny jest gładki lub frezowany. Styrodur XPS Finnfoam dostępny pod zamówienie, podobnie jak styropian ryflowany Arbet.
Tynk silikonowy, akrylowy, klej do styropianu
Polecamy także klej do styropianu, zbrojony klej do siatki, tynk akrylowy i tynk silikonowy Mitech. Jest to producent chemii budowlanej z Żywca, który dzięki bardzo wysokiej jakości swoich wyrobów do elewacji może udzielić pięcioletniej gwarancji na elewację wykonaną w systemie BSO Mitech. Tynki silikonowe i akrylowe dostępne są w kilkuset kolorach.  Mimo nieznacznie wyższej ceny zawsze polecamy Mitech, jednakże prowadzimy też sprzedaż tynków, klejów i farb elewacyjnych Atlas, Ceresit, Alpol, Arsanit.
Dostawy
Obsługujemy cały Śląsk, inwestycje w niżej wymienionych miejscowościach i ich okolicach. Rudnik, Pawłów, Pietrowice Wielkie, Kietrz, Baborów, Krzanowice, Bieńkowice, Olza, Gorzyczki, Syrynia, Lubomia. Rzuchów, Rydułtowy, Żory, Pogrzebień, Raszyce, Nędza, Sławików, Reńska Wieś, Polska Cerekiew. Gierałtowice, Długomiłowice, Zakrzów, Stare Koźle. Jankowiec, Ruda Kozielska, Sośnicowice, Kotlarnia, Ortowice. Hurtownia styropianu Racibórz – zapraszamy do <a href=”https://hurtowniastyropianu.com/kontakt/”>kontaktu</a> i składania zapytań ofertowych.

hurtownia styropianu śląsk małopolska Bielsko Wadowice Oświęcim Andrychów Żywiec Katowice Kraków
Scroll to Top