Styropian do miasta Oświęcim i okolicy dostarczamy bezpłatnie już od 80 paczek!

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów do ociepleń poniższych marek:

styropian knauf hurtownia śląsk małopolska pisarzowice bielsko biała żywiec andrychów oświęcim kęty czechowice tychy pszczyna
styropian paneltech
styropian polstyr bielsko śląsk łódzkie małopolskie nowy sącz tarnów hurtownia
Kreisel hurtownia tynki kleje bielsko pisarzowice czechowice kęty andrychów
kleje tynki

Hurtownia styropianu Oświęcim, styropian Oświęcim. Producent styropianu, ceny. Paneltech Arsanit Swisspor Austrotherm Arbet. Plus wełna mineralna, jak również wełna skalna elewacyjna.

 

Po ofertę na styropian skontaktuj się z nami pod numerem 33 307 07 45 lub mailowo poczta@hurtowniastyropianu.com. W menu u góry strony, w zakładce materiały do ociepleń –> styropian przeczytasz więcej na temat doboru styropianu.

 

H-TECH materiały budowlane Pisarzowice k. Kęt, ul. Przecznia 31

 

Firma

Hurtownia styropianu i materiałów do ociepleń budynków H-TECH  z Pisarzowic k. Kęt dostarcza do Oświęcimia i okolic Styropian grafitowy i biały, fasadowy – elewacyjny – także podłogowy i fundamentowy. EPS 80, EPS100 EPS120 – styropian twardy podłogowy, pod wylewki i posadzki. Również do podłogówki – ogrzewania podłogowego.

Styropian fasadowy

Najlepiej sprzedający się styropian grafitowy elewacyjny to Paneltech Pro Lambda 032, tuż za nim Swisspor Lambda Plus Fasada 032, jednak coraz większą popularność zyskuje KNAUF ETIXX 031 o wymiarach 60x120cm.

Styropian pod wylewki EPS100

Twardy styropian pod wylewki i posadzki polecamy Paneltech – najlepszy stosunek wysokiej jakości do umiarkowanej ceny. EPS100 to styropian pod ogrzewanie podłogowe i nie tylko. Grafitowy styropian pod ogrzewanie podłogowe to Paneltech PRO LAMBDA 031 EPS80 o wytrzymałości na nacisk 2400kg/m².

Tynki i kleje

Szczególnie polecamy produkty firmy Mitech z Żywca. Są to klej do styropianu, klej z mikrowłóknem do siatki, klej do styropianu grafitowego, ponadto tynk silikonowy i akrylowy. Co więcej, tynki na miejscu barwimy komputerowym mieszalnikiem na wybrane przez Klienta kolory. Na system ocieplenia wykonanym w technologii Mitech udzielana jest gwarancja na okres aż 5 lat.

Skład budowlany Pisarzowice k. Kęt

Na składzie w Pisarzowicach obok Kęt posiadamy szeroką gamę materiałów budowlanych, ociepleniowych, instalacyjnych. Sprawdź także nasze ceny nie tylko na styropian. Również na  okna dachowe Fakro i Velux, rynny Bryza, rury przejazdowe dwuścienne PCV (na mostek, wjazd, zjazd, przejazd). Oprócz tego mamy komputerowy mieszalnik – na miejscu barwimy tynk akrylowy, silikonowy, farby elewacyjne, farby do wnętrz akrylowe i też lateksowe. Wełna mineralna szklana do poddaszy Climowool – dawny Schwenk, obecnie Knauf. Wełna Isover, nadto wełna skalna elewacyjna rockwool i Petralana. Hurtownia styropianu H-TECH materiały budowlane jest zaledwie 20 kilometrów od Oświęcimia

styropian Oświęcim, Zator, Poręba Wielka, Kęty, Grojec, Osiek. Polanka Wielka, Nowa Wieś, Babice, Bobrek, Głębowice, Osiek. Brzeszcze, Przecieszyn, Skidziń, Graboszyce, Witanowice, Witkowice, Wieprz. Libiąż, Żarki, Gorzów, Chełmek, oraz Bobrek. Włosienica, Jawiszowice, Brzeszcze, Łęki, Bielany, Kańczuga. Malec, Piotrowice, Gierałtowice, także Nidek. Materiały ociepleniowe, oprócz nich także materiały budowlane, skład budowlany, hurtownia budowlana. Zapytaj też o bezpłatną dostawę.

hurtownia styropianu śląsk małopolska Bielsko Wadowice Oświęcim Andrychów Żywiec Katowice Kraków
Scroll to Top