Okna dachowe - Fakro i Velux - zaopatrujemy Bielsko-Biała, Żywiec, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Tychy, Kęty Oświęcim, Andrychów, Wadowice

Szukasz okien dachowych dopasowanych do swoich potrzeb? Skontaktuj się z nami, przygotujemy ofertę dla Ciebie!

 Czym charakteryzują się okna dachowe Fakro? To komfort, bezpieczeństwo, a oprócz tego jakość w jednym produkcie.

Ilość pakietów szybowych zapewni każdemu możliwość spersonalizowania swoich potrzeb nawet w najbardziej niestandardowym formacie! To co najważniejsze – energooszczędność, duża ilość światła, ponadto komfort obsługi czy wysoka szczelność. To tylko kilka atutów okien dachowych Fakro.

 Posiadające dwie komory okna dachowe VELUX Standard to  efektywność energetyczna dla każdego w niewygórowanej cenie. Komfort użytkowania zapewnią pakiety 3-szybowe, które nie potrzebują konserwacji.

Dążąc do większego komfortu zapraszamy do zapoznania się z oknami Standard Plus. To rozwiązanie zapewni idealne widoki, ciszę oraz przestrzeń wewnątrz budynku. To doskonałe warunki do odpoczynku, pracy, zabawy.

Chcąc stworzyć luksusowe i wygodne miejsce oferujemy rozwiązania z kategorii Premium. Nowoczesne okna dachowe w eleganckim wzornictwie zapewnią przestrzeni idealne doświetlenie, a automatyczne sterowanie to nic innego jak wygoda na najwyższym poziomie. 

 

Więcej informacji znajdziesz na stronach producentów: Fakro Velux

Oprócz okien dachowych nasza oferta obejmuje wszystkie materiały dachowe: Dachówka betonowa i ceramiczna Braas, betonowa IBF, membrany dachowe Marma i Braas, akcesoria dachowe Fach-went, oraz IVT, rynny i podsufitka PCV Bryza.

Rejon, który obsługujemy i zapewniamy dostawy to pogranicze śląska i małopolski, czyli poniższe miejscowości i ich okolica:

Pisarzowice i Bielsko-Biała, Kęty, Andrychów, Wadowice, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Żywiec, Oświęcim.

 

Scroll to Top