Styropian do miasta Kraków i całej małopolski dostarczamy bezpłatnie już od 80 paczek!

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów do ociepleń poniższych marek:

styropian knauf hurtownia śląsk małopolska pisarzowice bielsko biała żywiec andrychów oświęcim kęty czechowice tychy pszczyna
styropian paneltech
styropian polstyr bielsko śląsk łódzkie małopolskie nowy sącz tarnów hurtownia
Kreisel hurtownia tynki kleje bielsko pisarzowice czechowice kęty andrychów
kleje tynki

Hurtownia styropianu Klientów z regionu Kraków  zaopatruje dwoma kanałami dystrybucji. Styropian Kraków. Knauf, Paneltech i Polstyr dostarczamy bezpośrednio od producenta. Natomiast kleje, tynki, oraz wełna mineralna szklana do poddaszy z naszego magazynu. Co więcej, można u nas odebrać osobiście mniejsze ilości, które nie spełniają warunków minimalnej ilości bezpłatnych dostaw. Kleje i tynki Mitech dostarczamy  transportem własnym lub producenta (ilości powyżej 1 palety). Na terenie większości małopolski dowozimy także wełna do poddaszy Climowool (dawny Schwenk, czyli Knauf).  Hurtownia styropianu Kraków – grafitowy i biały, podłoga twardy Paneltech, Knauf, Polstyr. Tynk silikonowy, akrylowy, klej do styropianu, klej do siatki Mitech. Hurtownia styropianu Kraków.
Styropian grafitowy
Polecamy styropian grafitowy firmy Paneltech PRO LAMBDA Fasada 032 i PRO LAMBDA Dach/Podłoga 031 o twardości EPS80, co oznacza, że jego odporność na nacisk to 2400kg/m². Styropian grafitowy pod ogrzewanie podłogowe EPS100 dostępny jest od Knauf. Zarówno EPS80, jak i EPS100 nadają się pod posadzki z ogrzewaniem i bez.
Tynk akrylowy, silikonowy, kleje
Tynki silikonowe, akrylowe, oraz kleje do styropianu Mitech dostarczamy na terenie i w okolicach Krakowa bezpłatnie przy większych zamówieniach. Ponadto możliwy jest też odbiór osobisty w magazynie logistycznym na obrzeżach miasta Kraków. Dostępne są tam tynki, klej do styropianu grafitowego i białego, klej do zatapiania siatki: Mitech, Kreisel oprócz tego siatka elewacyjna AKE, AKE optima. Jednak najbardziej polecane przez nas marki to kleje i tynki Mitech, oraz styropian Paneltech.

Po ofertę na styropian skontaktuj się z nami pod numerem 33 307 07 45 lub mailowo poczta@hurtowniastyropianu.com. W menu u góry strony, w zakładce materiały do ociepleń –> styropian przeczytasz więcej na temat doboru styropianu.

 

Skawina, Wieliczka, Dębniki, Balice, Kryspinów, Bronowice. Liszki, Brodła, Krzywaczka. Barwałd, Libertów, Mogilany, Bochnia, ponadto Kokotów. Wola Batorska, Michałowice, ponadto Olkusz, Tenczynek, Spytkowice, Mucharz, Kaszów, Czułówek. Przeginia Duchowna. Skład budowlany, materiały budowlane, wełna mineralna. Hurtownia styropianu Kraków, małopolskie. Styropian Kraków, Wełna mineralna do poddaszy, wełna skalna elewacyjna. Tynki, kleje.

hurtownia styropianu śląsk małopolska Bielsko Wadowice Oświęcim Andrychów Żywiec Katowice Kraków
Scroll to Top