Styropian do miast Katowice, Chorzów i okolicy dostarczamy bezpłatnie już od 80 paczek!

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów do ociepleń poniższych marek:

styropian knauf hurtownia śląsk małopolska pisarzowice bielsko biała żywiec andrychów oświęcim kęty czechowice tychy pszczyna
styropian paneltech
styropian polstyr bielsko śląsk łódzkie małopolskie nowy sącz tarnów hurtownia
Kreisel hurtownia tynki kleje bielsko pisarzowice czechowice kęty andrychów
kleje tynki

Hurtownia styropianu Katowice, styropian Katowice. Tynki tynk silikonowy, tynk akrylowy Mitech KREISEL

Po ofertę na styropian skontaktuj się z nami pod numerem 33 307 07 45 lub mailowo poczta@hurtowniastyropianu.com. W menu u góry strony, w zakładce materiały do ociepleń –> styropian przeczytasz więcej na temat doboru styropianu.

Firma H-TECH z Pisarzowic obok Bielska-Białej, hurtownia styropianu Katowice, dostarcza do Katowic wszystkie materiały potrzebne do wykonania ocieplenia budynku zarówno zewnętrznego jak i wewnętrznego. Styropian Katowice, wełna mineralna szklana do poddaszy Katowice, klej do styropianu, klej do siatki, siatka AKE, tynk akrylowy, tynk silikonowy.

Firma H-TECH jest bezpośrednim dystrybutorem klejów do styropianu i siatki, oraz tynków Mitech. Są to materiały bardzo wysokiej jakości do ociepleń budynków. Dostawy na terenie śląsk realizujemy bezpośrednio z fabryki, ze składu budowlanego w Pisarzowicach, lub przy pomocy firmy kurierskiej.

Najbardziej popularny styropian grafitowy to Paneltech Pro Lambda o32, natomiast biały to Paneltech Fasada Super 038. Styropian Dach Podłoga EPS 100 i EPS 80 twardy pod wylewkę. Dostarczamy także styropian Arsanit, Swisspor Lambda Plus Fasada i Lambda White fasada, Arbet i jego flagowy produkt – FS15 o wadze 15kg/m³ i współczynniku lambda 038.

Styropian Katowice – hurtownia – dowozimy także tynki silikonowe i akrylowe, oraz kleje Ceresit, Atlas, Alpol. <a href=”https://hurtowniastyropianu.com/kontakt/”>Skontaktuj się</a> z nami i zapytaj o minimalną ilość na darmową dostawę.

Wełna mineralna szklana do poddaszy Climowool o wpółcznynnikach 039, 035, 033. Dostawa Na terenie woj. śląskie-go już od 20 rolek,  lub odbiór na składzie w Pisarzowicach obok Bielska-Białej.

Dostarczamy styropian, tynk, klej do Katowice i okolic:

Tychy, Sosnowiec, Mysłowice, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Gliwice. Pszczyna, Góra, Jaworzno, Ruda Śląska, Bielsko-Biała, Bytom, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Radzionków, Świerklaniec, Wojkowice, Dąbrowa Górnicza, Sławków, Imielin, Bojszowy, Lędziny, Bieruń, Chełm śląski, Kopciowice. Czerwionka-Leszczyny, Żory, Rybnik, Knurów, Kryry. Orzesze, Radzionków, Łaziska Górne, Jastrzębie Zdrój, Zebrzydowice, Zbytków, Ochaby, Skoczów. Suszec, Piasek, Będzin, Zawiercie, Myszków.

hurtownia styropianu śląsk małopolska Bielsko Wadowice Oświęcim Andrychów Żywiec Katowice Kraków
Scroll to Top