Styropian do miasta Częstochowa i okolicy dostarczamy bezpłatnie już od 80 paczek!

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów do ociepleń poniższych marek:

styropian knauf hurtownia śląsk małopolska pisarzowice bielsko biała żywiec andrychów oświęcim kęty czechowice tychy pszczyna
styropian paneltech
styropian polstyr bielsko śląsk łódzkie małopolskie nowy sącz tarnów hurtownia
Kreisel hurtownia tynki kleje bielsko pisarzowice czechowice kęty andrychów
kleje tynki

Hurtownia styropianu Jastrzębie Zdrój – Skoczów – Ochaby Małe – Warszowice – Zebrzydowice – Drogomyśl – materiały budowlane – skład budowlany. Styropian Knauf, Paneltech, Polstyr.

Po ofertę na styropian skontaktuj się z nami pod numerem 33 307 07 45 lub mailowo poczta@hurtowniastyropianu.com. W menu u góry strony, w zakładce materiały do ociepleń –> styropian przeczytasz więcej na temat doboru styropianu.

H-TECH Hurtownia styropianu i tynków oraz materiałów budowlanych
Firma H-TECH z Pisarzowic obok Bielska-Białej jest dystrybutorem wysokiej jakości płyt EPS firmy Paneltech, Arbet, Knauf i Polstyr. Realizujemy dostawy do Jastrzębia i okolic. Posiadamy komputerowe urządzenia barwiące farby i tynki elewacyjne – akrylowe i silikonowe firmy Mitech. Po spełnieniu warunków minimum logistycznego hurtownia styropianu Jastrzębie Zdrój zapewnia bezpłatne dostawy na budowę – więcej o tym w zakładce <a href=”https://hurtowniastyropianu.com/styropian-zamowienia-ceny-dostawy/”>zamówienia. </a>Również dostępna jest wełna mineralna do ocieplenia poddaszy Climowool z dostawą już od 20 rolek! Po mniejsze ilości zapraszamy na skład do Pisarzowic, lub do indywidualnego ustalenia formy i kosztu dostawy. Ofertę składu znajdziesz <a href=”https://hurtowniastyropianu.com/styropian-cena/slaskie/sklad-budowlany-pisarzowice/”>tutaj</a>.
Styropian grafitowy – fasada i podłoga
Klientom ze Śląska polecamy styropian grafitowy Paneltech z dwóch powodów – ten producent to naszym zdaniem najlepszy stosunek jakości do ceny, ponadto realizuje bezpłatne dostawy swoich produktów na budowy już od 21m³, czyli od 70 paczek. Jest to średnia ilość, zależna w dużej mierze od miejsca rozładunku. Szary styropian Paneltech na elewację to fasada PRO LAMBDA 032, natomiast szary pod wylewki to dach/podłoga PRO LAMBDA 031 o twardości EPS80. Taki EPS nadaje się także jako styropian grafitowy pod ogrzewanie podłogowe. Jeśli szukasz szarego styropianu pod posadzki, czy też pod podłogówkę o twardości EPS100, to wybór jest tylko jeden – Knauf Expert 3w1 EPS80 lambda 031 .
Płyty EPS białe elewacyjne i pod wylewki
Analogicznie do przypadku polistyrenu z dodatkiem grafitu, tutaj także polecamy produkty Paneltech. Najczęściej sprzedający się biały styropian do ociepleń budynków to Paneltech Fasada Super 038, oraz Fasada Standard 040. EPS Elewacyjny dostępny jest wersji gładkiej i frezowanej. Dodatkowo mamy w ofercie biały fasadowy Arbet FS15. Jego nazwa handlowa wzięła się od jego wagi – minimum 15kg/m³.  Ten styropian wybierają Klienci szukający produktu o bezwzględnie najwyższej jakości.
Ocieplenie fundamentów – EPS, XPS, STYRODUR
Styropian fundamentowy, czyli do hydroizolacji i ocieplenia ścian fundamentowych – Paneltech Terra Aqua frezowany (dostępny od ręki w grubościach 50, 100, 150mm). Pod zamówienie sprowadzamy tzw styrodur, czyli polistyren ekstrudowany XPS firmy Finnfoam i Synthos Prime S.
Kleje, tynki, akcesoria
Chemię budowlaną do elewacji zalecamy firmy Mitech, której jesteśmy regionalnym dystrybutorem. Mitech to nieduży producent z Żywca, który swoją pozycję na rynku zapewnił sobie dzięki produktom najwyższej jakości i pięcioletnią gwarancjom na ocieplenie wykonane w systemie Mitech. Producent oferuje klej do styropianu grafitowego i białego, zbrojony mikrowłóknami klej do zatapiania siatki, tynk silikonowy, tynk akrylowy, grunty, farby. Oprócz tego w ofercie mamy wyżej wymienione produkty z firm KREISEL, MITECH.
Wełna mineralna
Wełna mineralna szklana KNAUF, Climowool – do ocieplenia poddaszy. Nasza oferta to także Wełna skalna elewacyjna Petralana, plus Petralana półtwarda do ścian budynków szkieletowych, ścianek GK. Dostawy ustalane indywidualnie, hurtownia styropianu Jastrzębie Zdrój – zaopatrujemy całą okolicę, w tym poniższe miejscowości.

Ochaby Małe, Zebrzydowice, Jastrzębie Zdrój, Warszowice, Drogomyśl, Pruchna, materiały budowlane Kończyce Małe, skład budowlany Kończyce Wielkie. Dębowiec, Kaczyce, Pogwizdów, Bąków, Zbytków, Golasowice, Żory, Pniówek, Krzyżowice. Godów, Gołkowice, Skrzyszów, Mszana, Połomia, Jankowice.

hurtownia styropianu śląsk małopolska Bielsko Wadowice Oświęcim Andrychów Żywiec Katowice Kraków
Scroll to Top