Styropian do miasta Dąbrowa Górnicza i okolicy dostarczamy bezpłatnie już od 80 paczek!

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów do ociepleń poniższych marek:

styropian knauf hurtownia śląsk małopolska pisarzowice bielsko biała żywiec andrychów oświęcim kęty czechowice tychy pszczyna
styropian paneltech
styropian polstyr bielsko śląsk łódzkie małopolskie nowy sącz tarnów hurtownia
Kreisel hurtownia tynki kleje bielsko pisarzowice czechowice kęty andrychów
kleje tynki

Hurtownia styropianu Dąbrowa Górnicza. Styropian Dąbrowa, Siewierz, Olkusz, Klucze. Zawiercie, Łazy, Sławków, Podlipie, Będzin, Psary, plus Bukowno, Ożarowice. Producent styropianu Śląsk ceny Paneltech Arsanit, Arbet, Swisspor. Wełna mineralna, wełna skalna.

Po ofertę na styropian skontaktuj się z nami pod numerem 33 307 07 45 lub mailowo poczta@hurtowniastyropianu.com. W menu u góry strony, w zakładce materiały do ociepleń –> styropian przeczytasz więcej na temat doboru styropianu.


Bezpłatne dostawy
Nie pobieramy opłaty za transport przy większych zamówieniach. Darmowa dostawa styropianu możliwa jest już od 70 paczek, tynków i klejów przy zamówieniu kompletnego systemu ocieplenia – kleje + siatka + grunt + tynk silikonowy lub tynk akrylowy Mitech, Arsanit, Atlas, Ceresit.
Styropian grafitowy
Styropian grafitowy oferujemy do fasad i twardy pod wylewki. Szczególnie polecamy szare styropiany Paneltech PRO LAMBDA fasada 032 i szary PRO LAMBDA dach/podłoga 031 EPS80. Oprócz tego, szary styropian grafitowy pod ogrzewanie podłogowe dostępny jest w twardości EPS100 od Swisspor.
Styropian EPS biały
Jeszcze raz warto zwrócić uwagę na firmę Paneltech, która także biały styropian fasadowy i podłogowy produkuje w świetnej jakości i przystępnej cenie. Fasada Super 038 to najcieplejszy z białych styropianów, równie chętnie wybierany co Fasada Standard 038. To tylko wycinek naszej oferty, jednak pozostałe produkty zobaczysz w odpowiednich kategoriach. Zobacz także styropian fundamentowy EPS i XPS, tzw styrodur.

Co więcej, hurtownia styropianu Dąbrowa Górnicza to także klej do styropianu grafitowego i białego. Tynki akrylowe i silikonowe barwione komputerowo, wełna mineralna szklana Climowool i też skalna Petralana.

hurtownia styropianu śląsk małopolska Bielsko Wadowice Oświęcim Andrychów Żywiec Katowice Kraków
Scroll to Top