Styropian do miasta Częstochowa i okolicy dostarczamy bezpłatnie już od 80 paczek!

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów do ociepleń poniższych marek:

styropian knauf hurtownia śląsk małopolska pisarzowice bielsko biała żywiec andrychów oświęcim kęty czechowice tychy pszczyna
styropian paneltech
styropian polstyr bielsko śląsk łódzkie małopolskie nowy sącz tarnów hurtownia
Kreisel hurtownia tynki kleje bielsko pisarzowice czechowice kęty andrychów
kleje tynki

Hurtownia styropianu Częstochowa – styropian 7 producentów w jednym miejscu, ceny producenta. Wełna do poddaszy mineralna Knauf, Climowool, Eurowool.

Po ofertę na styropian skontaktuj się z nami pod numerem 33 307 07 45 lub mailowo poczta@hurtowniastyropianu.com. W menu u góry strony, w zakładce materiały do ociepleń –> styropian przeczytasz więcej na temat doboru styropianu.


Hurtownia H-TECH
Skład budowlany H-TECH mieści się w Pisarzowicach koło Bielska-Białej. Jednak duże możliwości logistyczne pozwalają zaopatrywać w materiały do ociepleń budynków całe województwo Śląskie. Zajmujemy się hurtową sprzedażą materiałów do ociepleń budynków: styropianu, tynków, wełny mineralnej skalnej i szklanej.
Styropian fasadowy
Szczególnie polecamy styropian EPS biały Paneltech Fasada Super 038 i styropian grafitowy Fasada PRO LAMBDA 032.  Oprócz tego, inny dobrze sprzedający się produkt to szary styropian Swisspor Lambda Plus Fasada 032 i Lambda White Fasada 031.  Jednak bezpłatna dostawa styropianu Paneltech możliwa jest już od 70-80 paczek (w zależności od miejsca rozładunku), a Swisspor od 100 paczek.
Styropian twardy pod wylewki
Styropian pod wylewki, posadzki to twardy polistyren, zawierający w swojej nazwie DACH/PODŁOGA. Każdy taki styropian nadaje się pod ogrzewanie podłogowe, czyli potocznie mówiąc pod podłogówkę. Najbardziej polecamy styropian Paneltech Dach/podłoga standard EPS80 i Dach/Podłoga Super EPS100. Najbardziej wymagający Klienci decydują się na zakup szarego styropianu grafitowego podłoga PRO LAMBDA 031. Ponadto, godnym polecenia jest też styropian grafitowy podłoga EPS100 Swisspor – jako jedyny producent oferuje płyty EPS pod posadzki w twardości EPS100.
Klej do styropianu, tynk silikonowy, akrylowy
Wybór koloru tynku na odległość to u nas nie problem! Jako jedyna hurtownia wysyłamy kurierem wzorniki kolorów tynków do Klienta, dzięki czemu można fizycznie zobaczyć swój kolor – ekran monitora nigdy nie odda rzeczywistego koloru elewacji. Hurtownia styropianu Częstochowa – dostarczamy klej do styropianu, klej z mikrowłóknem do zatapiania siatki, siatka AKE, tynk akrylowy i silikonowy. Chemia do ociepleń budynków dostępna jest u nas od producentów: Mitech, Atlas, Arsanit, Ceresit. Jednak ze względu na wysoką jakość wyrobów polecamy markę Mitech, która na Bezspoinowy System Ociepleń MITECH udziela pięcioletniej gwarancji.
Wełna mineralna
Oferujemy wełna mineralna szklana Climowool, którą do Częstochowy i okolic dostarczamy w ilościach powyżej 20 rolek. Wełna mineralna w rolkach o szerokości 120cm dostępna jest w lambdach 033, 035 i 039, w grubościach 50, 100, 150, 180, 200mm. Zapraszamy do <a href=”https://hurtowniastyropianu.com/styropian-zamowienia-ceny-dostawy/”>zamówień</a>!

Dostarczamy styropian i tynki do Częstochowy i jej okolic:

Olsztyn, Złoty Potok, Blachownia, Boronów, Rudniki, Mstów. Rędziny, Widzów, Radomsko, Nieznanice, Kamyk. Wilkowiecko, Truskolasy, Kłobuck, Lgota, Wręczyca Wielka, Zawada, Siedlec Duży, Ponadto Koziegłowy, Koziegłówki, oraz Markowice, Przymiłowice. Oprócz tego Witkowice, Szczepocice Rządowe, oprócz tego wiele,  wiele innych miejscowości 🙂

hurtownia styropianu śląsk małopolska Bielsko Wadowice Oświęcim Andrychów Żywiec Katowice Kraków
Scroll to Top