Styropian do miasta Cieszyn okolicy dostarczamy bezpłatnie już od 80 paczek!

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów do ociepleń poniższych marek:

styropian knauf hurtownia śląsk małopolska pisarzowice bielsko biała żywiec andrychów oświęcim kęty czechowice tychy pszczyna
styropian paneltech
styropian polstyr bielsko śląsk łódzkie małopolskie nowy sącz tarnów hurtownia
Kreisel hurtownia tynki kleje bielsko pisarzowice czechowice kęty andrychów
kleje tynki

Hurtownia styropianu Cieszyn, styropian Cieszyn. Sprzedaż od producentów styropianu Paneltech, Knauf, Polstyr  wełna mineralna Knauf do poddaszy, wełna skalna elewacyjna do ociepleń budynków.

Po ofertę na styropian skontaktuj się z nami pod numerem 33 307 07 45 lub mailowo poczta@hurtowniastyropianu.com. W menu u góry strony, w zakładce materiały do ociepleń –

H-TECH MATERIAŁY BUDOWLANE – siedziba
Firma H-TECH ma siedzibę w Pisarzowicach, koło Bielska Białej w kierunku Oświęcimia. To skład budowlany, który wykorzystując możliwości logistyczne zaopatruje w materiały ociepleniowe całą Polskę, dlatego firmę można wyszukać także pod hasłem hurtownia styropianu Cieszyn.
Fasadowe płyty EPS
Płyty EPS fasadowe, czyli styropian grafitowy i biały elewacyjny polecamy od producenta Paneltech. To świetny stosunek jakości do ceny wyrobów. Najlepszy biały styropian elewacyjny to Fasada Super 038, natomiast styropian grafitowy to Fasada Pro Lambda o współczynniku lambda 032. Oprócz tego Paneltech oferuje takie wyroby jak styropapa, kształki styropianowe, kliny. Co więcej, dla najbardziej wymagających Klientów dostępne są u nas płyty Arbet FS15, które swoją wagą i twardością pobijają konkurencję.
Styropian podłogowy – pod wylewki
Styropian podłogowy także występuje jako biały i grafitowy. Do budynków mieszkalnych w zupełności wystarcza styropian Paneltech Dach/Podłoga Standard o twardości EPS80, czyli o odporności na ściskanie rzędu 2400kg/m². Dla porównania styropian pod wylewki EPS100 wytrzymuje nacisk 3000kg/m². Styropian grafitowy pod ogrzewanie podłogowe występuje w twardości EPS80 od Paneltech i EPS100 od Swisspor. Lambdy odpowiednio 031 i 030.
XPS „styrodur” – fundamentowy
Na fundamenty stosuje się styropiany wodoodporne, czyli hydrofobowe. Od ręki dostępny na składzie w Pisarzowicach jest Paneltech Terra Aqua w grubościach 50, 100, 150mm a pod zamówienie XPS Finnfoam.
Climowool, Petralana – wełna mineralna szklana i skalna
Elewacyjna (fasadowa) wełna skalna Petralana, wełna mineralna szklana do poddaszy Climowool (Knauf). Zobacz w kategorii wełna. Zaopatrujemy nie tylko Cieszyn, ale także całą okolicę, czyli Ustroń, Puńców, Zbytków, Skoczów, Wilamowice, Wisła. Gumna, Dzięgielów, Goleszów, Łączka, Międzyświeć, również Kozakowice. Harbutowice. Skład budowlany, materiały budowlane. Rynny, kanalizacja, okna dachowe.

hurtownia styropianu śląsk małopolska Bielsko Wadowice Oświęcim Andrychów Żywiec Katowice Kraków
Scroll to Top