Styropian do miasta Chrzanów i okolicy dostarczamy bezpłatnie już od 80 paczek!

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów do ociepleń poniższych marek:

styropian knauf hurtownia śląsk małopolska pisarzowice bielsko biała żywiec andrychów oświęcim kęty czechowice tychy pszczyna
styropian paneltech
styropian polstyr bielsko śląsk łódzkie małopolskie nowy sącz tarnów hurtownia
Kreisel hurtownia tynki kleje bielsko pisarzowice czechowice kęty andrychów
kleje tynki

Hurtownia styropianu Chrzanów, materiały budowlane.

Po ofertę na styropian skontaktuj się z nami pod numerem 33 307 07 45 lub mailowo poczta@hurtowniastyropianu.com. W menu u góry strony, w zakładce materiały do ociepleń –> styropian przeczytasz więcej na temat doboru styropianu. 

H-TECH, hurtownia ociepleń – bezpłatne dostawy dla zamówień powyżej minimum logistycznego. Siedziba firmy mieści się w Pisarzowicach obok Bielska-Białej. Zapraszamy na skład budowlany od poniedziałku do piątku od 7:00-17:00, jednak możesz zamówić materiały do ocieplenia swojego budynku przez internet. Nasza oferta to nie tylko styropian do ociepleń domów, ale także pełna gama materiałów budowlanych.
Polecane marki – styropian i tynki, kleje
Szczególnie polecamy wyroby producentów, których zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem, ze względu na największe zainteresowanie nimi ze strony Klientów.  Są to między innymi:

-styropian grafitowy elewacyjny

-EPS100 EPS 80 styropian grafitowy pod ogrzewanie podłogowe

-biały styropian podłoga EPS80, EPS100

-styropapa i kształki

-tynk akrylowy, tynk silikonowy

-klej do styropianu grafitowego i białego, klej do zatapiania siatki

-grunty, farby

Ponadto Siatka elewacyjna AKE, pomarańczowe kołki MAG-KRAK i wiele innych. Co więcej, w swojej ofercie mamy styropian Paneltech, Knauf, Polstyr. Ponadto u nas kleje możesz zamówić w dowolnej ilości, nie tylko na pełne palety. Dostawa powyżej 48 worków jest bezpłatna, gdy nasz samochód ma trasę w okolicy.

Hurtownia styropianu H-tech oprócz miasta Chrzanów obsługuje między innymi poniższe miejscowości i ich okolice:

Trzebinia, Tenczynek, Zalas, Krzeszowice, Libiąż, Chełmek, Żarki, Wygiełzów. Ponadto Pogorzyce, Zabierzów, Kraków, Bolęcin, Regulice. Skład budowlany, materiały budowlane, hurtownia. Oprócz tego wełna mineralna do poddaszy szklana, także wełna elewacyjna skalna Petralana. Nie prowadzimy Isover. Luszowice, Maślachowice, Trzebinia, Olkusz, Lgota, Płoki, ponadto Czyżówka. Producent styropianu, styropian ceny, małopolska, Swisspor Chrzanów grafitowy, fabryka, cena.

hurtownia styropianu śląsk małopolska Bielsko Wadowice Oświęcim Andrychów Żywiec Katowice Kraków
Scroll to Top